Majerník Cyprián (Velké Kostolany 1909 - 1945 Praha )
Autoportrét, nesignováno, tuš/papír, 22,5 x 19 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
Vystaveno: Cyprián Majerník: souborná výstava díla, Pavilon Bloku českých výtvarníků Myslbek, Praha 1946, č. k. 15
19.09.2015 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |